AG Metals – LINK: https://www.agmetals.be/index-nl.aspx

Akses Halle – LINK: https://akses.be

Rouwcentrum Berni Mertens – LINK: https://rouwcentrum-mertens.be

Den bloemenhoek – LINK: https://www.denbloemenhoek.be

Café Vaantjesboer – LINK: https://www.facebook.com/Vaantjesboer

Carrosserie Vercruysse – LINK: https://www.carrosserievercruysse.be

Computer Carels – LINK: https://www.computercarels.be

‘t Dagelijks genot – LINK: https://www.tdagelijksgenot.be

Dakwerken Lorre – LINK: https://www.dakwerkenlorre.be

De Kring – LINK: https://www.facebook.com/De-Kring

De Passant

De Strijker bvba – LINK: http://www.destrijker.be

Bierhandel Dekoninck – LINK: https://www.bierhandel.com

Delhaize Lembeek – LINK: https://www.delhaize.be

Mazda Detournay – LINK: https://detournay.mazda.be

DJ Jonas

Ecowater – LINK: https://www.ecowater.be/nl

Freeride – LINK: https://freerideshop.be

’t Frit Uurtje Lembeek

Citroën Vandergucht – LINK: https://www.citroen-vandergucht.be

Govers verzekeringen – LINK: http://www.goversverzekeringen.be

I Ltd – LINK: https://www.boekhouderstotaal.be

Kabouterland

Kachels Vandenberge – LINK: https://www.kachelsvandenberge.be

Kapsalon Lesley

Kapsalon Marc

La Donatella – LINK: https://www.facebook.com/LaDonatellaLembeek

Les Meurisses – LINK: https://www.facebook.com/Meurisses

Mustang – LINK: https://www.facebook.com/Lembeek.City

Naaiwinkel Anthoons – LINK: https://www.naaiwinkelanthoons.be

Pajot Experience – LINK: http://pajot-experience.be

Pone – LINK: https://www.facebook.com/Pone

Radio Victoria – LINK: http://www.radiovictoria.be/

Tegelwerken Serge Pé – LINK: https://www.tegelwerken-halle.be/

Turncentrum Start 65 – LINK: http://www.start65.be/

Het streekproductencentrum Halle – LINK: http://www.streekproductencentrum.be/

Frituur den Tipzak – LINK: https://www.facebook.com/Den-Tipzak

Vandervelde transport

Vanlaethem-Ots – LINK: https://www.vanlaethemots.be/

Banden VDF – LINK: https://banden-vdf-pneus.be/Home-1p1.php

Viaene Arthur

Pop-art – LINK: http://www.popart-zon-raamdeco.be/

Babycenter Halle – LINK: https://babycenter.geboortelijst.be/

reBelle – LINK: https://www.facebook.com

Stipo Zonnepanelen

Brukom Tegel – LINK: https://brukomtegel.be

Leren leren

TNC Projects – LINK: https://www.facebook.com/bouwart

Interieurbouw Merckx – LINK: http://merckxinterieurbouw.be

Wonderbox – LINK: https://be.wonderbox.com/nl

Retro Man!a bedankt zijn trouwe sponsors.

Neem vrijblijvend contact met ons op voor een sponsorpakket op maat!

e-mail: info@retromania.one